Весільні сукні зі знижками – 50% – 70%!

На даний момент у нашому салоні відбувається великий розпродаж брендових весільних суконь.

Поспішайте! У вас є унікальна можливість купити розкішну, дорогу весільну сукню за дуже прийнятною ціною:)

Розміри та колір весільної сукні уточнюйте за телефоном.

Запис на примірку за тел: (095) 777-55-68

Відразу скажемо, що на сукнях немає дефектів. Вони чисті, гарні, відпрасовані. Ми завжди стежимо, щоб сукня була чистою, при необхідності звертаємося до хімчистки. Також своєчасно стежимо за фурнітурою, щоб усі камінці, ґудзички та бусинки були на місці.

Усі весільні сукні в салоні знаходяться у прозорих чохлах, що береже їх від пилу, затяжок, плям.

Також у нас завжди великий вибір весільних аксесуарів, що доповнюють бездоганний весільний образ нареченої.

Весільний салон у Києві - INESSA працює для вас вже понад 18 років! В наявності в салоні завжди близько 400-500 весільних та вечірніх суконь.

Всі фотографії надані нам нашими постачальниками, тобто ви зможете приміряти у нас саме сукні, які на фото. На сайт ми виставляємо ТІЛЬКИ сукні із наявності.

Перед відвідуванням салону прохання ознайомитися з нашим асортиментом на сайті, вибрати сукні, що сподобалися, зберегти їх. Під час примірки крім обраних вами моделей ми обов'язково додатково запропонуємо вам ще сукні, які, виходячи з нашого досвіду, найбільше підійдуть вам за фігурою та стилем вашого весілля. Правильніше приміряти різні силуети, тому для повноцінної примірки ми відводимо дві години часу. Плануйте, будь ласка!

 У нашому салоні є досвідчена кравчиня, яка якісно зробить підгонку сукні по фігурі та довжині, з урахуванням ваших побажань. Послуга платна.

Якщо ви вже купили у нас весільну сукню – приносите її до нас після весілля, скористайтесь нашою корпоративною знижкою на послуги професійної хімчистки. Для наших наречених чистка весільної сукні коштуватиме 1200 – 1400 грн. Можемо зробити реставрацію вашої весільної сукні.