Весільні сукні 2022 на розпис, прості, легкі сукні в стилі бохо, мінімалізм.
Короткі сукні та сукні міді довжини.


Для вашої зручності ми зробили підбірку весільних суконь з наявності салону INESSA, придатних для розпису, невеликого весілля, весільної вечірки.

Ми працюємо для вас уже 18 років! В наявності в салоні INESSA завжди близько 400-500 весільних та вечірніх суконь.

Всі фотографії надані нам нашими постачальниками, тобто ви зможете приміряти у нас саме ті сукні, які на фото.

Перед відвідуванням салону прохання ознайомитися з нашим асортиментом на сайті, вибрати вподобані плаття, зберегти їх. Під час примірки крім обраних вами моделей ми обов'язково додатково запропонуємо вам ще сукні, які, виходячи з нашого досвіду, найбільш підійдуть вам по фігурі і стилю вашого весілля. Правильніше приміряти різні силуети, тому для повноцінної примірки ми відводимо 2 години часу. Плануйте, будь ласка!

Салон INESSA по вул. Льва Толстого, 17 - тільки продаж нових весільних суконь.

 Розміри і колір весільного плаття уточнюйте за телефонами.

 Запис за телефоном: (095) 777-55-68

 Чекаємо на вас в салоні весільної та вечірньої моди INESSA за адресою: м.Київ, вул. Льва Толстого, 17.

Салон INESSA по вул. Льва Толстого, 17 - тільки продаж нових весільних суконь.

У нашому салоні є досвідчена кравчиня, яка якісно зробить підгонку сукні по фігурі і довжині, з урахуванням ваших побажань. Послуга платна.

Звертаємо вашу увагу на те, що якщо не одягати під'юбник - сукня не буде пишною, а якщо зняти з сукні жорсткі внутрішні сітки, то така сукня буде зовсім легка і м'яка, і підійде навіть для невеликого весілля. Враховуйте, що деякі весільні сукні на фото з под'юбніком, а деякі без, тому пишність різна.

Якщо ви вже купили у нас весільну сукню - можете приносити його до нас після весілля, скористайтеся нашою корпоративною знижкою на послуги професійної хімчистки. Для Наших наречених чистка весільної сукні буде коштувати 1200 - 1400 грн. Можемо зробити реставрацію вашої весільної сукні.