Короткі весільні сукні в салоні INESSA


Наш весільний салон INESSA в Києві пропонує короткі весільні сукні.

Салон INESSA по вул. Льва Толстого, 17 - тільки продаж нових весільних суконь.

Ми працюємо тільки з фабричними, фірмовими сукнями. Наші весільні сукні будь-яких розмірів ідеально сидять по фігурі, мають правильний крій, пошиті з якісних матеріалів на великих фабриках, з дотриманням всіх технологічних процесів.

У нашому салоні є досвідчена кравчиня, яка якісно зробить підгонку сукні по фігурі і довжині, з урахуванням ваших побажань. Послуга платна.

Перед відвідуванням салону прохання ознайомитися з нашим асортиментом на сайті, вибрати вподобані плаття, зберегти їх. Під час примірки крім обраних вами моделей ми обов'язково додатково запропонуємо вам ще сукні, які, виходячи з нашого досвіду, найбільш підійдуть вам по фігурі і стилю вашого весілля. Правильніше приміряти різні силуети, тому для повноцінної примірки ми відводимо 2 години часу. Плануйте, будь ласка!

Якщо ви вже купили у нас весільну сукню - приносите його до нас після весілля, скористайтеся нашою корпоративною знижкою на послуги професійної хімчистки. Для Наших наречених чистка весільної сукні буде коштувати 1200 - 1400 грн. Можемо зробити реставрацію вашої весільної сукні.

Звертаємо вашу увагу на те, що якщо не одягати під'юбник - сукня не буде пишною, а якщо зняти з сукні жорсткі внутрішні сітки, то така сукня буде зовсім легка і м'яка, і підійде навіть для невеликого весілля. Враховуйте, що деякі весільні сукні на фото з под'юбніком, а деякі без, тому пишність різна.

Розміри і колір весільного плаття уточнюйте за телефонами.

Запис за телефоном: (095) 777-55-68

Чекаємо на вас в салоні весільної та вечірньої моди INESSA за адресою: м. Київ, вул. Льва Толстого, 17.