Короткі весільні сукні 2024 на розпис.

Весільні сукні в міді довжині.


Весільний салон INESSA в Києві пропонує короткі весільні сукні для розпису або невеликого весілля, а також білі та молочні весільні сукні в міді довжині.

В салоні INESSA - тільки продаж весільних суконь, прокату немає.

Розмір, колір та наявність сукні уточнюйте за телефоном.

Запис на примірку за телефоном: (095) 777-55-68

 

Ми працюємо тільки з фабричними, фірмовими сукнями. Наші весільні сукні будь-яких розмірів ідеально сидять по фігурі, мають правильний крій, пошиті з якісних матеріалів на великих фабриках, з дотриманням всіх технологічних процесів.

У нашому салоні є досвідчена кравчиня, яка якісно зробить підгонку сукні по фігурі і довжині, з урахуванням ваших побажань. Послуга платна.

Перед відвідуванням салону прохання ознайомитися з нашим асортиментом на сайті, вибрати вподобані плаття, зберегти їх. Під час примірки крім обраних вами моделей ми обов'язково додатково запропонуємо вам ще сукні, які, виходячи з нашого досвіду, найбільш підійдуть вам по фігурі і стилю вашого весілля. Правильніше приміряти різні силуети, тому для повноцінної примірки ми відводимо 1 - 1,5  години часу. Плануйте, будь ласка!

Якщо ви вже купили у нас весільну сукню - приносите його до нас після весілля, скористайтеся нашою корпоративною знижкою на послуги професійної хімчистки. Для наших наречених чистка весільної сукні буде коштувати 1200 - 1400 грн. Можемо зробити реставрацію вашої весільної сукні.

Звертаємо вашу увагу на те, що якщо не одягати під'юбник - сукня не буде пшною. А якщо зняти з сукні жорсткі внутрішні сітки, то така сукня буде зовсім легка і м'яка та підійде навіть для невеликого весілля. Враховуйте, що деякі весільні сукні на фото з під'юбніком, а деякі без, тому пишність різна.