Весільні сукні NAVIBLUE (USA).

 

Салон INESSA по вул. Льва Толстого, 17 - тільки продаж нових весільних суконь.

Розміри і колір весільної сукні уточнюйте за телефонами.

Запис за телефоном: (095) 777-55-68.

Чекаємо вас в салоні весільної та вечірньої моди INESSA!

У салоні INESSA по вул. Льва Толстого, 17 - тільки продаж нових весільних суконь.

Ми працюємо для вас уже більше 18 років! В наявності в салоні INESSA завжди близько 400-500 весільних та вечірніх суконь. Ще стільки ж в нашому весільному салоні MEDELIN.

Всі фотографії надані нам нашими постачальниками, тобто ви зможете приміряти у нас саме ті сукні, які на фото. На сайт ми виставляємо ТІЛЬКИ сукні з наявності.

Перед відвідуванням салону прохання ознайомитися з нашим асортиментом на сайті, вибрати вподобані плаття, зберегти їх. Під час примірки крім обраних вами моделей ми обов'язково додатково запропонуємо вам ще сукні, які, виходячи з нашого досвіду, найбільш підійдуть вам по фігурі і стилю вашого весілля. Правильніше приміряти різні силуети, тому для повноцінної примірки ми відводимо 1.5- 2 години часу. Плануйте, будь ласка!

У нашому салоні є досвідчена портная, яка якісно зробить підгонку сукні по фігурі і довжині, з урахуванням ваших побажань. Послуга платна.

Звертаємо вашу увагу на те, що якщо не одягати під'юбник - плаття не буде пишним, а якщо зняти з сукні жорсткі внутрішні сітки, то таке плаття буде зовсім легким і м'яким, і підійде навіть для невеликого весілля. Враховуйте, що деякі весільні сукні на фото з под'юбніком, а деякі без, тому пишність різна.

Дуже багато наречених віддає перевагу саме купити нову весільну сукню, але також дуже актуальною послугою залишається прокат весільної сукні.

Якщо ви вже купили у нас весільну сукню - приносите його до нас після весілля, скористайтеся нашою корпоративною знижкою на послуги професійної хімчистки. Для Наших наречених чистка весільної сукні буде коштувати 1200 - 1400 грн. Можемо зробити реставрацію вашої весільної сукні.